Říj 172017
 

Detoxikace, zvaná také detox, je způsob jak odstranit z těla toxické, nepřirozené látky, kterými je náš organismus zaplavován kvůli nezdravému životnímu stylu. Detoxikaci praktikovaly všechny lidské kultury už od starověku, s recepty na vnitřní očistu se můžeme setkat u starověkých Číňanů, Egypťanů i v indické ajurvédě.
Pokud odstraníte z těla toxiny, bude váš organismus mnohem zdravější, zlepší se vám imunita a také dojde k navýšení vaší životní energie.

Jak funguje detoxikace?

Detoxikace odplavuje toxiny a chemikálie z orgánů které se věnují čištění krve, zejména z jater, ledvin a trávicího traktu. Všechny tyto orgány pracují neustále na čištění vašeho těla, ale pokud je toxinů příliš, přestávají to stíhat a musí nastoupit detoxikace.

Jaké jsou výhody detoxikace?

Váš organismus si odpočine, získáte novou energii,¨

 • Detoxikace stimuluje játra k lepšímu vyplavování nežádoucích látek z těla.
 • Podporuje také odstraňování toxinů z ledvin, trávicího systému a kůže.
 • Zlepšuje cirkulaci krve.
 • Zvyšuje imunitu.
 • Zásobuje tělo prospěšnými a vyživujícími látkami.

Jak poznáte že potřebujete detoxikaci?

Doporučuje se provést vnitřní očistu organismu minimálně jednou do roka. Děti, kojící matky, těhotné a lidé s rakovinou, oslabením organismu nebo tuberkulózou by se však měli detoxu vyvarovat, popřípadě svůj záměr konzultovat se svým lékařem.

Příznak toho že tělo je zanesené toxiny jsou obzvláště: chronická únava, ospalost přes den, špatný spánek v noci, kožní problémy a vyrážky, oteklé oči, alergie, poruchy menstruace u žen, nadýmání.

Jak začít s detoxikací?

Tak jako u všeho, nejdůležitější je nic neodkládat a začít. Prvním krokem by mělo být snížení zátěže našeho organismu. Měli byste omezit nebo zcela ze stravy vyloučit alkohol, kouření, kávu, nasycené tuky a rafinované cukry. Také byste měli omezit používání prostředků založených na chemii, jako jsou deodoranty, mýdla, a čistící prostředky a nahradit je prostředky na přírodní bázi. Měli byste se také vyvarovat stresu, protože hormony, které jsou do těla vyplavovány během stresujících situací ve větším množství stimulují vytváření toxinů, které se usazují v našem těle.

Který způsob detoxikace je nejlepší?

Existuje velké množství detox receptů a přípravků na detoxikaci, které se liší podle toho jakou kůru potřebujete. Výborné jsou například přípravky na bázi zelených superpotravin a jako jsou chlorela nebo spirulina. Základem je však zdravá životospráva.

  • 1: Pomozte svým játrům odstraňovat škodlivé látky z organismu pomocí pampeliškového kořene, ostropestřce, nebo pitím zeleného čaje.
  • 2: Jezte hodně vlákniny, například přírodní, nebělenou rýži, zeleninu a ovoce. Červená řepa, zelený ječmen, mladá pšenice, brokolice nebo zelí jsou skvělé potraviny pro účinnou detoxikaci.
  • 3: Pijte hodně vody. Voda účinně vyplavuje z ledvin všechny nežádoucí látky kterých se chcete zbavit.
  • 4: Jezte potraviny bohaté na vitamin C, který pomáhá játrům účinněji odstraňovat toxiny z těla.
  • 5: Snažte se méně stresovat. Když se dostanete do stresující nebo nepříjemné situace, snažte se vyvarovat negativních emocí a převrátit je v emoce pozitivní. Myslete optimisticky a pozitivně a vaše tělo se vám odvděčí.
  • 6: Pokud máte možnost, choďte do sauny. V sauně se z těla účinně uvolňují všechny negativní látky a vaše tělo z ní má všeobecný prospěch.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli metodu detoxikace, mějte na pamětí že nic se nemá přehánět. Vyvážený denní program který zahrnuje zdravou stravu, pohyb na čerstvém vzduchu a uklidňující meditace je pro očistu děla i ducha nejlepší. Příliš rychlé, násilné či nepřirozené změny vašich životních zvyků mohou být původcem zbytečného stresu který k detoxikaci nepřispívá.

detox

Čer 262017
 

Seznamování prostřednictvím internetu zažívá v dnešní době nebývalý boom. A není divu, online seznamky nabízejí nalezení vztahu rychle, spolehlivě a bez práce. Proto je pochopitelné, že čím dál více lidí se snaží najít v záplavě internetových seznamek svého budoucího partnera. Je však seznamování na internetu vždy bezpečné? Continue reading »

Kvě 232017
 

Pokud potřebujete rychle půjčit peníze, nabízí se půjčka Zaplo jako jedna z nejlepších variant. Zaplo půjčka je velmi oblíbená hlavně pro možnost kdy nový zákazník si může vzít první půjčku na 30 dní zdarma až do výše osmi tisíc korun. Co to znamená? Půjčíte si osm tisíc korun, a po třiceti dnech splatíte převodem na účet opět jen osm tisíc korun. Žádné úroky, žádné skryté poplatky. Pokud jste již stálým zákazníkem, může si půjčit mnohem vyšší částky, až do výše 20 000 korun. Zde však již je třeba platit úroky. Mezi výhody půjčky zaplo také patří možnost odložených splátek, pokud totiž nebudete mít na splacení půjčky dost peněz, můžete si splatnost půjčky za poplatek prodloužit, až o jeden rok. Pro schválení půjčky není nutné mít trvalý pracovní poměr, a také není nutno dokládat příjem, musíte ho však v žádosti o půjčku uvést. Společnost Zaplo preferuje zodpovědné půjčování a proto není půjčka určena lidem kteří již splácejí jiné půjčky, popřípadě jsou uvedeni v registru dlužníků. Mezi další podmínky půjčky patří věk 18 let a více, trvalý pobyt v ČR a platný doklad totožnosti. Schválení půjčky a výplata peněz je velice rychlé. Peníze můžete obdržet na váš účet v bance již během deseti minut o automatického schválení vaší žádosti. Zkušenosti klientů půjčky Zaplo ukazují, že rychlost zaslání peněz je  skutečná výhoda, hlavně tehdy když potřebujete peníze okamžitě.

U Zaplo si můžete půjčit i bez úroků

Provozovatelem půjčky Zaplo je společnost Zaplo Finance s.r.o se sídlem v Praze. Jedná se o solidní firmu se zahraničním kapitálem která poskytuje jednu z nejoblíbenějších a zákazníky nejvyhledávanějších půjček na českém trhu. Tento úvěr je velice flexibilní a transparentní. Všechny podmínky půjčky si můžete přečíst na internetových stránkách firmy Zaplo ještě před samotným sjednáním půjčky. Při podávání žádosti online není potřeba složitě dokládat příjmy, bezdlužnost vůči finančním institucím nebo potvrzení o příjmu.
Komu je půjčka Zaplo určena? Půjčit si může každý, kdo má jakýkoliv příjem – studenti, senioři důchodci, ženy na mateřské dovolené nebo začínající podnikatelé, kteří by neuspěli s žádostí v bance. Před tím než bude vaše schválená částka vyplacena ale budete vyzváni k ověření vašeho účtu odesláním ověřovacího poplatku ve výši 1 kč. Je to zdůvodu ověření vaší totožnosti a zabránění možným zneužitím osobních dokladů. Velkou výhodou tohoto úvěru je také možnost sami si navolit částku jakou chcete a také termín, kdy peníze vrátíte. Předčasné splacení půjčky je u společnosti Zaplo možné bez jakékoliv sankce.

Shrnutí – důležité informace o půjčce Zaplo:

Jde o bezúčelovou půjčku ve výši od 1 000 – 20 000 korun, pokud si půjčujete poprvé, můžete získat maximální částku 8000Kč, ovšem bezúročně. Nejvyšší částku lze získat až po splacení 3. půjčky.
U této půjčky nemusíte platit pravidelné splátky, celou částku splatíte jednorázově na konci doby splatnosti, kterou lze prodloužit až na 1 rok. tato služba se projednává individuálně a je zpoplatněna.
O půjčku mohou požádat lidé kteří jsou občany ČR staršími 18 let s platným občanským průkazem nebo jiným průkazem totožnosti.
Půjčku vyřídíte on-line z pohodlí vašeho domova, není nutno nikam chodit.
Zaplo půjčku je možné splatit předčasně kdykoliv zdarma.
Jelikož společnost Zaplo je seriozní poskytovatel úvěrů, podporuje zodpovědné půjčování, z tohoto důvodu nahlíží do registru dlužníků.
O tom zdali je vaše půjčka schválená či zamítnutá se dovíte do 10 minut od podání žádosti, peníze vám budou vyplaceny na bankovní účet během další10 až 20 minut v závislosti na tom v které bance máte veden váš účet, avšak nejpozději do následujícího dne.
První půjčka je pro nové zákazníky až do výše 8 000 Kč zcela zdarma – bez poplatků, úroky i RPSN jsou 0 %

půjčka nebankovní

Led 162017
 

I když hospodářská krize pominula a životní úroveň stoupá, stále je mnoho lidí kteří mají hluboko do kapsy a zejména teď po vánocích py si rádi přivydělali nějakou korunu. Jak vydělat peníze jednoduše, bez většího úsilí  a přitom legálně? Na internetu nebo facebooku se můžete setkat s nabídkami na takzvaný placený příjem e-mailů. O co jde a jedná se o důvěryhodnou nabídku, nebo jde o podvod jako obvykle? Bohužel, vydělávat peníze na internetu pomocí čtení reklamních e-mailů nelze příliš doporučit. V některých případech jde přímo o podvod, kdy vám nikdo žádné peníze nevyplatí,  v jiných případech je vydělanéá částka tak nízká že na výplatní minimum budete čekat věčnost a firma vám mezitím z nějakého důvodu zruší účet, sama přestane existovat nebo si najde jiný důvod proč vám nezaplatit. A v  případě že peníze skutečně dostanete, jde o tak malou částku že se kvůli tomu téměř nevyplatí něco takového dělat. Možna jedině kdybyste žili v Bangladéši jediná alternativa by bylo pracovat v dole 18 hodin denně za 2 USD.

Jak vydělat peníze na internetu – způsob který funguje!

Většina lidí kteří na internetu podnikají a vydělávají peníze, používají buď affiliate marketing, nebo Adsense. Jak to funguje? Adsense je reklamní systém, který provozuje společnost Google, což je zárovň zárukou její serioznosti. Založíte si stránky, na které budete umisťovat články o věcech které vás baví, a také reklamní kody od společnosti adsense. Vašim návštěvníkům se budou zobrazovat reklamy od společnosti Google Adsense a pokaždé když některého z vašich návštěvníků reklama zaujme a klikne na ni, připíše se vám určitá částka, kterou vám google na konci měsíce pošle na účet.

Kolik peněz vyděláte závisí hlavně na tom kolik lidí vaše stránky navštíví ale i pro začátečníky se jedná o velice solidní a poctivý přivýdělek, který vám přinese nějakou tu korunu do rodinného rozpočtu.

Lis 132015
 

Nečekaná operace domácího mazlíčka – je rychlá nebankovní půjčka vhodným řešením? Chov domácích mazlíčků je v České republice velice oblíben. V českých domácnostech je v současné době zaregistrováno asi 2 miliony psů a 1 milion koček. Kromě pejsků a kočiček mají mnozí majitelé také papoušky či jiná zvířátka. Většina majitelů své pejsky miluje a považuje je za členy rodiny. Je to pochopitelné, protože domácí mazlíčci přináší do našeho života lásku, něhu, a také přátelství. Bez ohledu na to, zda chováte kočku, psa nebo třeba leguána – jistě na své zvířátko nedáte dopustit a budete s jej snažit chránit hlavně v situacích kdy jej postihne nějaké onemocnění nebo úraz, který vyžaduje veterinární zákrok nebo operaci, Většinu majitelů by ani ve snu nenapadlo nechat mazlíčka utratit každý se snaží najít řešení jak získat peníze na operaci která je obvykle velice drahá. Operace psů koček a jiných zvířat provádějí soukromí veterináři, a cena za lékařský zákrok u psa nebo u kočky se může podle složitosti vyšplhat až na několik desítek tisíc korun. Většina běžných lidí stojí před volbou – z čeho operaci domácího mazlíčka zaplatit? Continue reading »

Tyto stránky používají soubory cookies. Více informací

Tato stránka používá soubory Cookies k zajištění Vaší maximální uživatelské spokojenosti. Používáním této stránky nebo kliknutím na tlačítko "OK" vyjadřujete souhlas s používáním cookies.

Zavřít